Zawsze Są Momenty, Które Są Wzruszające – Zegarki Damskie Z Serii „heartstring” Fiyty

Piękno jest na czas

 Co dotyka twoich serc w czasie? Zawsze wierzyliśmy, że czas jest najlepszym prezentem dla pewnych siebie kobiet. Historie płynące w sekundach, wieczna miłość i piękno, z czasem stają się lepsze. Najnowszy modny damski zegarek „Heartstring” z serii Fiyta łączy inteligencję i elegancję, kończąc na nadgarstku, zawsze dotykając.

Intrygujące, bardziej urocze

 Eleganckie kobiety wiedzą, jak cieszyć się czasem i jak sprawić, by czas zwiększył ich piękno. Seria zegarków „heartstring” wydanych przez Fiytę na targach zegarków Baselworld w Szwajcarii, o pięknej modzie i doskonałej jakości, osiąga to, do czego należy serce: pełny i okrągły kształt zegarka, pełen wdzięku jak księżyc w pełni, a także zawiera pragnienie życia.

  Na tarczy ciemne linie, takie jak jasne pióra i feniksy, są abstrahowane przez delikatne linie, takie jak zapach jest rozproszony, a najgłębsze śpiewy śpiewają najdelikatniejszy kompleks w sercu; materiał skorupy inkrustowany na tarczy wprowadza tajemnicę i wilgotność dna morskiego. W świetle muszla będzie prezentować inny krajobraz na nadgarstku.

 Unikalna metoda łączenia serii „serce” pozwala idealnie dopasować zegarek do delikatnego nadgarstka kobiety. Jednocześnie istnieją różne style ruchów mechanicznych i kwarcowych, aby spełnić różne preferencje.

 Piękna gra jest nie tylko oszałamiająca na pierwszy rzut oka, ale także intrygująca w szczegółach. W podróży życia tylko zegarek z koegzystencją mądrości i piękna może rozkwitnąć z tobą na czas i wykonać urok „ekscytującego serca”.

Fiyta, serce jest dalej

  Fiyta będzie nadal ducha przedsiębiorczości w produkcji każdego zegarka. Niezależnie od tego, czy porusza się elegancko, czy aktywnie.

   Przez wiele lat Fiyta zapewniała chińskim astronautom przeszkolenie naziemne i mierniki wykonania misji, a także towarzyszyła astronautom, by być świadkami wyczynu kosmicznego. Dzięki „Extreme Series” połączyli siły z chińskimi zespołami motocyklowymi, aby walczyć z „Worldwide” Najtrudniejszy i najniebezpieczniejszy rajd Dakar. Ponadto Fiyta dostarczyła również sprzęt do pomiaru czasu międzynarodowych wydarzeń sportowych, takich jak Azjatyckie Zimowe Igrzyska i Azjatyckie Mistrzostwa Żeglarskie. W 2011 r. Fiyta weszła do hali 1 Basel Watch Fair w Szwajcarii, International Brands Hall, i stała się jedyną międzynarodową marką zegarków z Chin w hali. Fiyta zawsze wierzy, że prawdziwe piękno pochodzi z upływu czasu. Zegarki nie tylko rejestrują czas, ale także rejestrują wiarę wszystkich, każdej duszy tęskniącej za jutrem i przyszłością. Podobnie jak słońce świeci rano na drodze, to kierunek, który nas prowadzi.

Model: LA8406.WWWD
Ruch: automatyczny ruch mechaniczny
Obudowa: stal nierdzewna
Ramka: stal nierdzewna
Lustro stołowe: szafirowe szkło antyrefleksyjne
Tarcza: inkrustowana muszla, cyrkon Swarovski
Pasek: skóra bydlęca
Wodoodporność: 5ATM