Swiss Radar 2013 Konferencja Nowych Mediów W Bazylei, Która Odbyła Się W Pekinie

13 września 2013 r. W Pekinie odbyła się nowa konferencja degustacji mediów RADO Swiss Radar 2013 w Bazylei, która odbyła się w 66F Park Hyatt Hotel, China Grill (restauracja Beijing Liang). Jestem bardzo zaszczycony zaproszeniem do wzięcia udziału w tej małej nowej uczcie. Więcej szczegółów na temat wydarzenia x zostanie szczegółowo omówione w następnym artykule.

 Nowa konferencja poświęcona degustacjom mediów w Pekinie Swiss Radar 2013 w Bazylei znajduje się w jasnej restauracji na 66. piętrze hotelu Park Hyatt. Przestronna i jasna sala słoneczna zapewnia świeże i relaksujące uczucie, a otoczenie jest bardzo eleganckie, ale zachmurzone Było mglisto, więc nie miałem panoramicznego widoku Guomao, kiedy stałem na 66. piętrze.

 Marka starannie przygotowała wykwintne napoje i różnorodne posiłki dla wszystkich. Nie było wielu mediów zaproszonych na wydarzenie. Mówiono, że była to wystawa nowego produktu. W rzeczywistości było to raczej małe spotkanie dla łatwej komunikacji. Atmosfera była bardzo harmonijna.

   Oczywiście nowy zegarek radaru z pewnością będzie bohaterem całego wydarzenia, a obsługa marki bardzo entuzjastycznie prezentuje wprowadzony na rynek zegarek, a następnie zaprezentujemy dużą liczbę pięknych zdjęć wykonanych przez redaktora. Jest to radarowy zegarek dwukrotny, w rzeczywistości osobiście uważam, że w bardziej skomplikowanych funkcjach czas dwukrotny należy uznać za bardzo praktyczny.

 Własny ruch użytkownika automatycznie nawija ten szwajcarski radar. Mechanizm chronografu, pokazując nowe funkcje, zachował wszystkie cechy stylistyczne Rado D-Star 200.

 Radarowa seria D-STAR nadal ma sportowy wygląd, obudowa i bransoleta są nadal nowoczesnymi materiałami ceramicznymi, ale po różnych procesach zegarek ma zupełnie inną teksturę.

 Oto nowa seria zegarków radarowych Hao Xing. Zegarki radarowe inspirowane są nowymi zegarkami w specjalnym stylu.

 Olśniewające niebieskie modele reprezentują twarde pola, migające zielenie reprezentują pola traw, a ekstrawaganckie pomarańcze reprezentują pola gliniaste. Ozdoba tarczy i wskazówki każdego zegarka mają świetlistą powłokę, która świeci w ciemności, nawet podczas długotrwałych wyścigów wytrzymałościowych.

 Moim zdaniem, zaawansowana technologicznie ceramika radarowa może już kształtować teksturę dowolnego materiału, bez względu na to, czy jest to stal, czy połysk metali szlachetnych, ceramika zaawansowana technologicznie może być łatwo wykonana, aw praktycznym procesie materiał ten będzie bardziej Odporny na zużycie

 Oprócz wielu nowych zegarków radarowych tego dnia marka ta również starannie przyniosła coś wyjątkowego. Jak wszyscy wiemy, marka radaru znana jest z zaawansowanych technologicznie materiałów ceramicznych. Wśród wielu marek zegarków można powiedzieć, że jest pionierem materiałów ceramicznych. Pozwól, że odkryję tajemnicę radarowej ceramiki high-tech dla wszystkich.

 Na stole znajduje się pięć płyt, których zawartość ujawnia proces tworzenia zaawansowanej technologicznie ceramicznej obudowy radaru. Chociaż jest to stosunkowo prosta prezentacja, to również zadowala media. Mała ciekawość.

 Przede wszystkim pierwsza płyta zawierała proszek z tlenku cyrkonu, który jest częścią surowca do wykonania futerału radarowego. Ten proszek jest bardzo delikatny. Dotknąłem go rękami i można powiedzieć, że jest delikatniejszy niż podstawa do normalnego makijażu.

 Druga płytka zawierała cząstki proszku tlenku cyrkonu dodanego z niektórymi koloidami.

 Wyjaśnię ci trzy ostatnie płytki: przedmiot w kształcie skrzyni, który widzisz po lewej, jest uformowany z cząstek na powyższym zdjęciu, a następnie wystrzeliwany w wysokiej temperaturze pod ścisłą kontrolą temperatury i wilgotności. Środkowa obudowa, to znaczy proces wypalania sprawi, że będzie mniejszy, a na koniec będzie dokładnie wypolerowany i wypolerowany w gładką, nowoczesną obudowę ceramiczną. Proces jest niesamowity.

 Warto również wspomnieć, że w procesie „kurczenia się i kurczenia” obudowy należy zadbać o to, aby rozmiar i położenie każdego otworu osiągnęły pożądany efekt. Niewątpliwe pierwsze miejsce w branży ceramiki high-tech.

 Jest to tylko limitowana seria radarowej serii Diamaster. Azotek krzemu Si3N4 TiN azotek tytanu jest zaawansowanym technologicznie ceramicznym materiałem kompozytowym opracowanym przez Rado podczas jego ostatniej innowacyjnej eksploracji. Azotek tytanu daje „ Obudowa „Antyczna miedź” ma trwały i trwały wygląd.

 Materiał nadaje DiaMasterowi niepowtarzalny wygląd, a ruch nadaje jej duszy. W materiałach zastosowanych na zewnątrz zegarka zwykle widać innowację Rado Swiss Rado – ten zegarek DiaMaster odzwierciedla również innowację szwajcarskiego Rado.

 Klamra wykonana jest również z wysokiej jakości ceramiki. „Stara miedź” nadaje obudowie trwały i trwały wygląd. To zegarek z niewielką zawartością lub historią, zdaje się opowiadać o swojej historii.

 Bardziej formalny zegarek z serii Hao Xing, ostry kontrast między ciepłymi tonami i zimną stalową kopertą, uderzający w najbardziej wyjątkowy styl, ten zegarek HyperChrome wykorzystuje różowe złoto lub złoto karbonizacji Ceramos Części tytanowo-ceramiczne.

 Ten metalowy zegarek jest również wykonany z wysokiej jakości ceramiki.

 Wreszcie zrobiłem zdjęcie grupowe moich trzech ulubionych zegarków. Ten pośrodku ma dwa zegarki Rado HyperChrome HyperChrome UTC. Nie będziesz już musiał robić dylematu. Ta seria zegarków Możesz wyświetlić czas w dwóch różnych strefach czasowych jednocześnie. UTC oznacza uniwersalny czas koordynowany i używa dokładniejszej metody pomiaru czasu niż tradycyjne „GMT”. Dwie różne strefy czasowe tej serii szwajcarskiego radaru można również przekształcić, aby wprowadzić dwa różne style, dzięki czemu jest to najlepszy towarzysz podróży dla celebrytów.

 Wraz ze stopniowym pogłębianiem się komunikacji, wydarzenie również się kończy. Jako osoba kochająca zegarek bardzo cieszy się, że może docenić i doświadczyć tak wielu modeli jednocześnie. Radar jest pionierem w dziedzinie ceramiki high-tech Przyniosło nam to również wiele niespodzianek, ale wierzę, że ponieważ marka wciąż się przewyższa, pojawi się coraz więcej lepszych zegarków radarowych, które nas spotkają.