Specjalna Wystawa Tiger Heuer Na Międzynarodowym Salonie Samochodowym W Genewie 2016

Ponad 100 lat historii w branży motoryzacyjnej. Zderzenie wydajności i dokładności. Zebrani goście specjalni: ambasador Patrick Demsey, honorowy przewodniczący Jack Heuer, Maurice Turrettini, przewodniczący Geneva International Auto Show oraz Jean-Claude Beaver, dyrektor generalny TAG Heuer i szef działu zegarków Grupy LVMH.

   Aby uczcić bliskie związki ze światem wyścigów i nowe partnerstwo z zespołem Infiniti Red Bull F1, Tag Heuer zaprezentował specjalną wystawę na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie w 2016 roku. Specjalne stoisko o powierzchni 1000 metrów kwadratowych, pięć wspaniałych samochodów na wystawie i różne atrakcje dla mieszkańców, turystów i entuzjastów.
2016 „Red Bull Racing Team-Tag Heuer RB12”
   W latach 2010–2013 Red Bull zdobył cztery kolejne mistrzostwa dla producentów i kierowców. Unikalność Red Bulla w dziedzinie wyścigów przyciąga Tag Heuer, co jest zgodne z jego nową strategią marketingową.

 2015 Porsche Demsey Team 911 RSR
   W 2015 roku tym samochodem Patrick Demsey i jego zespół Demsey zdobyli drugie miejsce w kategorii Le Mans 24 godziny GTE-Am, a następnie zdobyli mistrzostwo w Suzuka.
Joe Seefeld marzec 701
   W sezonie 1970 Porsche dostarczył samochód dla Joe Seefelda, aby uniemożliwić mu dołączenie do Ferrari.
Słynna Formuła E 2016
   Jednoosobowy FIA Formula One, podwozie Dallara, nadwozie Spark, silnik McLaren, do 225 koni mechanicznych w warunkach wyścigowych.
Abarth 595 „Competizione by TAG Heuer”

   Wspólnie opracowane TAG Heuer i GarageItaliaCustoms (kierowane przez LapoElkann), ograniczone do 30 samochodów, to najmocniejszy czteromiejscowy model Abarth. 1,4-litrowy turbodoładowany silnik T-jet ma maksymalną moc 180 KM, maksymalny moment obrotowy 250 Nm i przyspieszenie 100 kilometrów w 6,7 s. Zaawansowany układ hamulcowy Brembo zastosowano w celu bezpiecznego hamowania.
   Na specjalnym stoisku znajdzie się pięć symulatorów wyścigów, minigolfy pojazdów elektrycznych, liczniki barów otwartych, dwa salony VIP, duże ekrany cyfrowe oraz sprzęt wirtualnej rzeczywistości Samsung Gear VR, przedstawiający legendarną historię Calery. Ponadto TAG Heuer specjalnie otworzył tymczasowy sklep, aby wyświetlić najnowszą serię zegarków, w tym inteligentne zegarki Connected Watch i repliki legendarnych zegarków Monaco.

   Unikalne i dynamiczne stoisko idealnie pasuje do wizerunku marki awangardowego zegarmistrza TAG Heuera w Szwajcarii od 1860 roku. (Zdjęcie / tekst do obejrzenia w domu Xu Chaoyang)