Obejrzyj Światowy Złoty I Czerwony

James Jasmine
Nowy zegarek Jasmine odziedziczył autentyczną tradycję Raymonda Weila, z okrągłym, miękkim i gładkim etui, z występami po obu stronach ramki i niebieskimi wierzbowymi wskazówkami na tarczy. Ta seria oferuje różne wersje zegarków dla różnych potrzeb współczesnych kobiet: mechanizm automatyczny lub kwarcowy, koperta 29 mm lub 35 mm, koperta diamentowa lub bez diamentu, koperta ze stali nierdzewnej lub różowe złoto. Niezależnie od tego, czy są to kobiety ze Wschodu, czy z Zachodu, Jasmine może rozjaśnić jej oczy. Wersja z paskiem tej serii jest dostarczana z kopertą w kolorze różowego złota z ustawieniem diamentu.

Damska seria zegarków Omega Ladymatic
W damskiej serii zegarków Omega Ladymatic zastosowano współosiowy mechanizm Omega 8520/8521. Mechanizm ten jest również wyposażony w unikalną silikonową sprężynę balansową Si14 Omega. Polerowany szafirowy tył kryształu zapewnia wyraźnie widoczny ruch. W polerowanej obudowie o średnicy 34 mm genialny ceramiczny pierścień znajduje się pomiędzy ozdobną zmarszczką zewnętrznego pierścienia a korpusem wewnętrznej obudowy pierścienia. Znaczniki godzin na tarczy lub 11 diamentów osadzonych w nawiasach łukowych z 18-karatowego złota. Jasno wypolerowane okno daty znajduje się na godzinie 3. Wypolerowane fazowane wskazówki są wykonane z 18-karatowego złota i pokryte są świetlistą powłoką, dzięki czemu zegarek wyraźnie wskazuje czas w każdych warunkach oświetleniowych. Ta seria zegarków otrzymała oficjalny certyfikat szwajcarskiego obserwatorium (COSC).

Seria Tissot „Heart Yuan”
Tarcza z masy perłowej ozdobiona jest 5 płonącymi okrągłymi cyframi arabskimi, a wydrążona konstrukcja, specjalnie zarezerwowana na godzinie 12, otoczona jest czerwonymi liniami konturowymi. Łamie wizualnie sztywną konstrukcję i porusza się zwinnym ruchem. . Sześć górnych diamentów Wesselton inkrustowanych lub arabskimi literami, ze skórzanym paskiem ze skóry aligatora.

Seria QUEENOFLOVE firmy Zenith
Przez przezroczyste okienko w kształcie serca z szafirowego szkła widać ruch częstotliwości 36 000, który gwałtownie wibruje za pomocą pokrętła równoważącego. Ma 55-godzinny wskaźnik magazynowania energii, dużą cyfrową skalę, zaokrąglony i miękki futerał, wyrafinowaną skórę cielęcą i wysokiej jakości jedwabny satynowy pasek. .

Zegarek RADO Swiss Radar True Series Liu Ruoying Special Numerowana edycja limitowana
Jako arcydzieło łączące w sobie wiele stylistycznych elementów, ten zegarek ma dynamiczną okrągłą tarczę, zakrzywiony szafirowy kryształ i okrągły pasek z klamrą. Ten zegarek jest w całości wykonany z nowoczesnej ceramiki, a szczególnie wykorzystuje ulubioną biel Liu Ruoyinga. Tarcza zmienia kolor na czerwony, tworząc ostry efekt kontrastowy. Lśniący materiał na tarczy nadaje witalność i żywotność podziałce i dłoniom. Jednocześnie dzięki specjalnie wyposażonym 3 okrążeniom chronografu i oknu daty w pozycji na godzinie 4 pokazuje osobowość z dokładnym pomiarem czasu. Okrągłe przyciski, będące ucieleśnieniem ekstremalnych szczegółów, odzwierciedlają także integralność tego zegarka.

Rolex Oyster Perpetual Women’s Diary
W centrum uwagi znajduje się najnowszy damski pamiętnik Oyster Perpetual z unikalną złotą kryształową tarczą, delikatną interpretacją kobiecego piękna. Materiał tarczy uwalnia urok naturalnego kryształu w złocie w wyjątkowy sposób. Kiedy tarcza i światło spotykają się, ten szlachetny materiał ma magiczny urok, jak marzycielskie świecące światło, oślepiające, pokazujące wspaniały temperament zegarka. Tarcza jest inkrustowana 10 rzucającymi się w oczy diamentami, a zewnętrzny pierścień pełen 46 cennych diamentów błyskowych uzupełnia się nawzajem, jest wyposażony w dwukierunkowy automatyczny zwijanie i wodoodporny system o stałym ruchu.

Pamiątkowa wersja kolekcji Tudor Fastrider
Pamiątkowa wersja serii Fastrider firmy TUDOR we współpracy z włoskim zespołem motocyklowym Ducati Seria Fastrider jest wyposażona w samozwijający się mechanizm TUDOR 7753 z rezerwą mocy 46 godzin oraz matową, wodoodporną obudowę o średnicy 42 mm. Czerwony wzór Ducati jest nakładany na pionowe paski powierzchni i pasek, a także subtelnie łączy się z czarną teksturą i małym pokrętłem czasowym. Na połączeniu między przyciskiem chronografu a obudową znajdują się dwie czarne tuleje pokryte powłoką PVD, przypominające tłok silnika, a zewnętrzny pierścień zegarka jest wygrawerowany na skali prędkościomierza, aby pokazać sportową atmosferę.

Movado Mini Moon Bear Series
Pozłacana 18-karatowa tarcza zegarka Mini Moon Bear Watch wykorzystuje najsłynniejszą tarczę muzealną Movado, pełną diamentową ramkę i białą tarczę z masy perłowej, ze złotymi dłońmi księcia i unikalną godziną 12 godziny „MOVADO” Konstrukcja dołów uzupełnia się nawzajem. Ten zegarek ma gładkie koła i gładkie i piękne zakrzywione linie. Unikalna pozłacana bransoletka 18K składa się z serii wypolerowanych i wypolerowanych klamerek w kształcie litery C. Jest przyjemny dla oka jako wykwintne akcesoria na nadgarstek.