Nowy Zegarek Lange „owl” Jesteś Podekscytowany?

W 2009 roku niemiecka marka najlepszych zegarków Lange wprowadziła nowy zegarek z serii ZEITWERK. Nazwa tej serii pochodzi od połączenia dwóch niemieckich „Zeit” i „Werk”. Zeit odnosi się do czasu i „Werk” Odnosi się do urządzenia lub arcydzieła, które razem oznaczają arcydzieło czasu, które intuicyjnie opracowuje cudowną koncepcję projektową tej serii zegarków, ukazując oszałamiających ludzi w zwięzły, intuicyjny i realistyczny sposób. Następnie na wystawie zegarków w Genewie w 2019 r. Opierając się na tym projekcie, Lange wprowadził nową strukturę ruchu. Poniżej docenimy nowy zegarek sowy Lange! (Model zegarka: 148.038)

Nowy design zapewnia nowe wrażenia

  Zegarek Lange „Owl” to pierwszy zegarek mechaniczny ze stałą mocą i precyzyjnym wyświetlaczem godzin i minut. Pokazuje przełomową innowacyjną koncepcję i przyciągający wzrok. Jego unikalne urządzenie jest dostępne w ciągu jednej sekundy. Udoskonalając dysk cyfrowy, a nawet pchając wszystkie trzy dyski w tym samym czasie, gdy nadchodzi kolejna godzina, konstrukcja jest bardzo sprytna.

  Koperta wykonana jest z metalu szlachetnego z 18-karatowego białego złota, polerowanego i satynowanego. Wspaniały połysk zapewnia niezwykłe wrażenia. Średnica 44,2 mm i grubość 12,3 mm. Jest bardzo odpowiednia dla młodych dżentelmenów, z naturalnymi zakrzywionymi występami i lekko zakrzywionymi Pasuje na nadgarstki dla większego komfortu.

  Korona przy 3 godzinie z boku ma antypoślizgową teksturę, która pozwala użytkownikowi dokładnie określić czas.

Wyświetlanie czasu pominięcia słowa

  Srebrno-szary wzór tarczy jest bardziej męski, a układ tarczy podobny do „sowy” jest bardzo rozpoznawalny. Jest to również jedyna seria zegarków Lange z wyświetlaczem skoku czasowego. Wskaźnik rezerwy mocy jest ustawiony na godzinie 12 na tarczy i godzinie 6 Małe drugie pokrętło jest ustawione w tej pozycji, a cyfrowe okno skoku jest zaprojektowane na godzinie 9 i 3. Kiedy mała sekundowa sekunda mija 60 sekund, dwa okna wyświetlania czasu odpowiednio zareagują. Zworka jest ustawiona na godzinie 4 na obudowie. Szybka regulacja godzin, możesz szybko dostosować okno godzin, naciskając ten przycisk, co jest bardzo wygodne i zbliżone do codziennego życia.

Wyświetlanie daty dzwonka

  Do tego zegarka dodano nową technologię – wyświetlacz daty dzwonka, który otacza całą tarczę. Pierścień daty dzwonka jest wykonany ze szkła o numerach od 1 do 31, aktualna data jest zaznaczona na czerwono, a mały segment koloru poniżej pierścienia daty Nastąpi to jeszcze przed północą, co oznacza, że ​​korekta czasu wciąż wymaga uniknięcia północy, a regulacja może być obsługiwana za pomocą przycisku o godzinie 8 na tarczy, a przycisk regulacji kalendarza ma funkcję „wszystko albo nic”. Skutecznie zapobiegaj niedogodnościom spowodowanym niewłaściwą obsługą.

  Z ciemnobrązowym ręcznie szytym paskiem ze skóry krokodyla tekstura jest dobra, ozdobiona klamrą z 18-karatowego białego złota.

  Dolna część stołu jest zaprojektowana z przezroczystym tyłem, który wyraźnie obserwuje grawerowaną zapadkę ruchu i delikatną płytkę mostka stałego ruchu. Wyposażona w nowy ręczny mechanizm nawijania L043.8 wewnątrz, struktura jest uporządkowana. 512-częściowy ruch ozdobiony jest piękną dekoracją i staje się unikalnym logo Lange z ZEITWERK DATE. Opatentowany skok mocy stałej odpowiada za dwa zadania: to urządzenie o stałym ruchu zapewnia równomierną moc koła wyważającego przez cały okres eksploatacji. Urządzenie będzie również zapewniało zasilanie raz na minutę do przełączania wyświetlania skoku na trzy dyski. Rezerwa mocy może osiągnąć 72 godziny. Dodano funkcję kalendarza. Rezerwa mocy znacznie wzrosła, co wystarczy, aby to udowodnić. Nowy ruch jest wystarczająco silny.

  Podsumowanie: Nowy zegarek „Sowa” firmy Lange wystarczy, aby zaskoczyć wszystkich. Złożony projekt funkcji kalendarza i kompleksowe ulepszenie mechanizmu są naprawdę imponujące. Nawet jeśli ogólny poziom ulegnie poprawie, cena również wzrosła. Podobno Zegarek ten kosztuje 89 000 euro, co odpowiada około 690 000 RMB. Zainteresowani przyjaciele mogą chcieć poświęcić temu więcej uwagi!