Nigdy Nie Odpoczywaj I Broń Się. Trzy Niezależne Rekomendacje Dotyczące Zegarków

? Okrągła tarcza z paskiem lub metalowym paskiem, biała lub czarna tarcza z trzema wskazówkami, a nieco więcej to okno wyświetlania daty w pozycji godziny 3 zegarka, który powinien być tak zwanym zegarkiem standardowym Modelowanie, w rzeczywistości, wiele klasycznych zegarków jest zaprojektowanych w ten sposób, ale dla tych, którzy rodzą się z każdym dniem, normalny projekt jest całkowicie niewidoczny, podobnie jak niezależny i charakterystyczny styl projektowania. Dziś Watch House poleca trzy wyjątkowe i niepowtarzalne zegarki.

Hamilton Adventure H24615331

Watch Series: Adventure Series
Rodzaj ruchu: maszyny automatyczne
Materiał obudowy: stal nierdzewna, czarna powłoka PVD
Materiał paska: guma
Szczegóły zegarka: XXL wykorzystuje kształt tarczy Hamiltona jako wzór zegarka. Specjalna kombinacja kolorów stali w kolorze pistoletu z fajnym futurystycznym charakterem sprawia, że ​​Ventura XXL z większym zegarkiem jest fajniejszy i fajniejszy. Pozycja na godzinę trzecią Korona w kształcie rombu jest kompatybilna z obudową o specjalnym wyglądzie. Diamentowa kratka na czarnej tarczy pokazuje nie tylko nowoczesne wyczucie technologii, ale także podkreśla delikatne wykonanie.

Bell & Ross AVIATION BR 01 CZERWONY RADAR

Obejrzyj serię: seria AVIATION
Rodzaj ruchu: maszyny automatyczne
Materiał obudowy: stal nierdzewna
Materiał paska: guma
Średnica koperty: 46 mm
Krajowa cena publiczna: 55,000
Obejrzyj szczegóły: bellross / 24767 /
Oglądaj komentarze: Na pierwszy rzut oka wygląda to jak mały radar. W ogóle nie widać zegarka, ponieważ nie ma podstawowych wskazówek i nie można go naprawdę znaleźć bez dokładnej obserwacji. Zegarek jest wyposażony w czerwone lustro z rudą, które wskazuje czas za pomocą radaru, jest bardzo indywidualne i jest wyraźnie widoczne, gdy jest noszony na nadgarstku.

Emmy Craftsmanship MP6558-SS001-090 Zegarek

Obejrzyj serię: Pomysłowość
Rodzaj ruchu: maszyny automatyczne
Materiał obudowy: stal nierdzewna
Materiał paska: skóra krokodyla
Średnica koperty: 43 mm
Krajowa cena publiczna: 000 118000
Obejrzyj szczegóły: aimei / 30357 /
Obejrzyj komentarze: Tajemniczy zegarek z drugiej ręki Amy, zarówno pod względem technicznym, jak i pod względem wyświetlania, wystarczy, aby przyciągnąć uwagę ludzi. Kiedy Amy wypuściła ten zegarek, po obejrzeniu filmu promocyjnego, zasłonił oczy do końca. Jaką zasadę można brać pod uwagę przez długi czas, wideo jest również oglądane raz po raz, uważam, że przyjaciele, którzy go kupili, są pełni zabawy.

Podsumowanie: Wszystkie produkty muszą być innowacyjne i olśniewające. Te zegarki polecane dziś wszystkim znacznie różnią się od zwykłych zegarków i mają swoją osobowość pod względem kształtu i czasu. To także osobowość i niezależność naszego pokolenia.