Nicholas Tse Jako Rzecznik Marki Oris

Wielowiekowa szwajcarska marka zegarków mechanicznych ORIS oficjalnie ogłosiła współpracę z Nicholasem Nicholasem, znanym artystą i przedsiębiorcą w Hongkongu. Jako ambasador marki ORIS, Nicholas Tse jest specjalnie zaproszony do wykonania serii Oris Artix.

 Przez całą swoją karierę Nicholas Tse zawsze dawał z siebie wszystko. Jest nie tylko wybitnym aktorem, ale ma także wiele ról, takich jak piosenkarz, reżyser i producent. Bez względu na swoją rolę Nicholas Tse jest pełen pewności siebie i utrzymuje profesjonalnego ducha wytrwałości i wytrwałości, który odzwierciedla filozofię marki ORIS.

 Prezes ORIS Ulrich W. Herzog powiedział: „Po dokładnym przemyśleniu wybraliśmy Nicholasa Tse na rzecznika marki ORIS w Wielkich Chinach. Jego oddane profesjonalne wyniki są zgodne z duchem naszej marki. Niezależnie od tego, czy jest aktorem, reżyserem czy przedsiębiorcą Nicholas Tse jest niezwykle entuzjastyczny i oddany. Podczas kręcenia reklamy, wysoki poziom wydajności Nicholas Tse jest w pełni zgodny z duchem marki ORIS: „prawdziwe zegarki dla prawdziwych ludzi”

 Zegarek Oris Artix Moon Phase Zysk i strata to pierwszy model Oris, który łączy wyświetlacz fazy księżyca, dzień tygodnia i okno miesiąca oraz klasyczny analogowy mechanizm kalendarza.
 Nicholas Tse: „Filozofia marki ORIS” PRAWDZIWE ZEGARKI DLA PRAWDZIWYCH LUDZI ”jest bardzo bliska mojej koncepcji. Po kręceniu reklam telewizyjnych i drukowanych jestem pewien, że będzie to bardzo rzadka okazja do współpracy. Mam nadzieję, że mogę Większe przełomy! ”