Jestem Gotów Wykorzystać Wszystko Do Długiego Pobytu Jacques Dro Święto Dziękczynienia Prezent Na Dzień Ojca

‚Gdzie cały czas minęło / Nie czułem się wystarczająco młody, aby się zestarzeć / Urodziłem córkę na całe życie / Mam dzieci płaczące i śmiejące się / Gdzie cały czas minęło / Jeśli nie przyjrzysz się swoim oczom / Olej Chaimi i sól przez pół życia / W mgnieniu oka zostają tylko zmarszczki na twarzy. ‚
    Piosenka „Gdzie minął czas” sprawiła, że ​​wiele dzieci poczuła się głęboko, tak, gdzie minął czas, lata młodości ojca minęły bezwzględnie, a on także zabrał wspaniałego niegdyś Junana. Dla swoich dzieci w milczeniu ukrył swoje łzy i zamknął swój ból w pierścieniach lat. Ze względu na swoje dzieci mocno wspierał czyste niebo miłości bezinteresowną miłością. Oddał całą miłość swojego życia, nie prosząc o zwrot. My Miłość ojcowska jest subtelna i cicha, ale za nią kryje się prawdziwa miłość głęboko zakorzeniona.
   Miłość ojca jest jak góra, jako dzieci nigdy nie możemy brać tego za pewnik, ale z okazji Dnia Ojca przygotujcie dar „czasu” dla ojca, a nie dla innych. Pragnę tylko, aby życie mojego ojca pozostało i lata będą długie.
Smak czasu „∞” —— sekunda duża emalia Jacques Droux
    Seria Grande Seconde to klasyk Jacquesa Dro, który został zainspirowany ekscentryczną tarczą godzin i minut z dużą drugą tarczą stworzoną przez założyciela Pierre’a Jacquesa Dro w 1785 roku w La Chaux-de-Fonds. Zegarek kieszonkowy, otwiera zupełnie nowy sposób interpretacji czasu.

    Piękno dużej drugiej ręki nie jest przyćmione upływem czasu. Unikalny cyfrowy kształt i układ zawsze będą kierować trendem czasów: godziny i minuty są wyrażone klasycznymi cyframi rzymskimi; cyfry arabskie są łatwe do zidentyfikowania, a sekundy są wyświetlane, dzięki czemu zegarek odzwierciedla współczesne osiągnięcia, a jednocześnie chwalebną przeszłość. Proporcje dwóch wewnętrznych dysków są symetryczne, a linie są zgrabne i równe, a jego inspiracja projektowa pochodzi od pomyślnej liczby 8. Jest to również nieskończony i wieczny symbol. Jacques de Rouge Grande Seconde Ivory Enamel, ponadczasowy zegarek, niczym dar czasu pełen miłości dla dzieci, poświęcony najsilniejszemu sercu w sercu Ojciec gór.

Duża kość słoniowa duża otwarta emalia z drugiej ręki
Grande Seconde Ivory Enamel
J003033204
Tarcza emaliowana z kości słoniowej Grand Feu
18-karatowe czerwone złoto
Samozwijający się ruch
68 godzin rezerwy mocy
Średnica 43 mm
Niekończąca się sekunda skoku – duża srebrna sekunda skoku Jacquesa Dro
    Na targach Baselworld 2016 Jacques Dro zaprezentował nowy Grande Seconde Deadbeat Silver, nieustannie pisząc wspaniałe legendy marki.
    Srebrna opalizująca tarcza i obudowa ze stali nierdzewnej pasują do siebie. Zegarek ma spokojną i atmosferyczną teksturę. Technologia sekund pomijania sprawia, że ​​sekundnik nie porusza się już liniowo, ale przesuwa się skokowo, co znacznie poprawia dokładność czasu. Niekończące się skoki sekund są jak miłość ojca, dzień po dniu, rok po roku, głęboka i gęsta.

Srebrne sekundy skokowe duże sekundy
Grande Seconde Deadbeat Silver
J008030240
Srebrna opalizująca tarcza
Obudowa ze stali nierdzewnej
Samozwijający się ruch
Rezerwa chodu około 38 godzin
Niecentralne wskazówki godzinowe i minutowe
Duża centralna wskazówka sekundowa z ekscentrycznym wskaźnikiem wskazania daty odlotu o godzinie 6
Średnica 43 mm
Coroczne pierścienie na nadgarstkach – złoty liść Jacquesa Droe rzeźbiony emaliowany tourbillon duży z drugiej ręki
    Na tegorocznej wystawie zegarków w Bazylei Jacques de Dro kontynuuje innowacje i wprowadza nowy Grande Seconde Tourbillon Paillonnée, po raz pierwszy marka zastosowała tourbillon do serii szkliwa ze złotej folii i połączyła go z nową złotą folią. Dzięki wzorom liści wyłania się elegancki temperament zegarka.

    Półprzezroczysta, ale głęboka niebieska tarcza ognista, starannie wyregulowana przez mistrzów warsztatu artystycznego Jacquesa Dro, jest umieszczona z delikatnym i delikatnym złotym liściem, który wystarczy, aby zbudować świat kwiatów preferowany przez Jacquesa Dro. Tourbillon jest umieszczany w środku dużej drugiej ręki o godzinie 12, tak jakby roczne pierścienie lat były umieszczane między nadgarstkami. Projektanci zaprojektowali również nowy spersonalizowany ciężar oscylacyjny dla tego zegarka poprzez otwarty tylny futerał, pokryty cennym materiałem lapis lazuli i inkrustowany kultową siedmioramienną gwiazdą Jacquesa Dro, zegarek jest wyjątkowy i luksusowy. Oddech jest czysty na pierwszy rzut oka.

Tourbillon emaliowany złoty liść duży używany sprzęt
Grande Seconde Tourbillon Paillonnée
J013033242
Grawerowana złotą folią niebieska tarcza emaliowana w kolorze wielkiego ognia
18-karatowe czerwone złoto
Niebieskie stalowe wskazówki
Automatyczny ruch mechaniczny
Klamra z czerwonego złota 18K
Ciemnoniebieski pasek ze skóry aligatora
Rezerwa chodu około 7 dni
Średnica 43 mm
Głęboka i otwarta, skromna i ponadczasowa – szafirowa randka Jacquesa Dro pokazuje duże wskazówki godzin i minut
Nowy, szafirowy wyświetlacz daty Jacquesa Droe z 2016 r. Grande Heure Minute Quantième Sapphire pozwala szafirowi lśnić na nadgarstku w bardziej cichy i ponadczasowy sposób, porzuca luksus biżuterii i zachowuje niezapomniany elegancki styl. Jest szczery i szeroki jak miłość ojca, głęboki i otwarty. Poświęcenie najnowszego Jacquesa de Dro ojcu z pewnością sprawi, że będzie szczęśliwy za każdym razem, gdy pochyli głowę.

Szafirowa data z dużymi wskazówkami godzin i minut
Grande Heure Minute Quantième Sapphire
J017530243
Tarcza szafirowa
Skala i okienko z białego złota 18K
Wyśrodkowana godzina, minuta i sekundnik
Obudowa ze stali nierdzewnej
Samozwijający się ruch
68 godzin rezerwy mocy
Średnica 43 mm
Żywotność młodego sportowego zegarka Jacquesa Drossa ze stali nierdzewnej
Zegarek Grande Seconde SW Steel jest pełen sportowej, stylowej faktury i ponownie interpretuje szczęśliwy numer marki „8”, tworząc silny nowoczesny styl z podwójnymi dyskami wewnętrznymi z przeplotem. Pomysłowe połączenie materiałów, faktury i układu sprawia, że ​​zegarek jest pełen witalności, rytmu i pragnienia. Dedykuj ten sportowy zegarek mojemu ojcu, ciesz się czasem ćwiczeń i pozwól, aby witalność młodzieży pozostała na zawsze w nadgarstku.

Duży zegarek sportowy ze stali nierdzewnej
Grande Seconde SW Steel
J029030245
Antracytowa tarcza w paski z Genewy;
Skala czasu jest przetwarzana przez Super-LumiNova GL Noir NL.
Obudowa ze stali nierdzewnej, korona pokryta gumową formą;
Automatyczny ruch nawijania;
Rezerwa mocy około 68 godzin;
45 mm średnicy