Jacques De Jaquet Droz Emalia Grawerowana Złotą Folią Oglądaj Kwiat Z Unikalnym Sekretem

Pochodząca z XVIII wieku rodzina Jaquet Droz słynie z nieśmiertelnych umiejętności zegarmistrzowskich i jest liderem w branży zegarmistrzowskiej. Z upływem czasu marka po raz kolejny wykonała swoje arcydzieła z nieujawnionymi unikalnymi tajemnicami. Narodziny emaliowanego zegarka ze złotej folii Jacquesa de Rotha sprawiły, że „złote jadeitowe liście” kołysały się na tarczy i kontynuowały pisanie ostatecznej estetycznej legendy marki przez prawie trzy stulecia.

Petite Heure Minute Paillonnée z rzeźbioną emalią ze złotej folii

 Grawerowany w kolorze złotym emaliowany zegarek Jaquet Droz z godzinną i minutową tarczą, ozdobiony antycznym złotym liściem z XVIII wieku na dużej tarczy z emalią ogniową, zyskał ten zegarek reputację „antycznej koronki”, a także stworzył markę PAILLONNÉ Sekret kunsztu.

 Emaliowana płyta dużego stołu kominkowego, która jest kalcynowana w piecu wysokotemperaturowym o temperaturze 1000 stopni, stała się wzorem doskonałej interpretacji umiejętności Jacquesa de Droza z jego ciepłym i pełnym kolorem oraz starożytną i stałą jakością. Kiedy tarcza została wystrzelona w półprodukt, mistrz zegarmistrzowski szybko położył cienki złoty liść na półprzezroczystej szkliwie i ułożył go w unikalny wzór. Wymaga to nie tylko głębokich i sprawdzonych umiejętności, ale także drobiazgowych obliczeń naukowych. Bardzo niski punkt topnienia złotego liścia i duża emalia ogniowa, którą należy kalcynować w tysiącu stopni, pozornie para przeciwstawnych ciał, które trudno jest pogodzić, zostały magicznie połączone przez Jacquesa Dro, aby osiągnąć rzadką pracę. Jak kwiat sztuki kwitnący na tarczy, opowiada olśniewającą epokę starożytnego rzemiosła.

 W XVIII wieku Europa przeszła skok z przemysłu rękodzielniczego do produkcji dużych maszyn. Chociaż w rezultacie niesamowicie rozwinęła się produktywność społeczna, zaginęły również tajemnice wielu pokoleń słynnych rzemieślników. Antyczny złoty liść na tarczy emaliowanego zegarka PAILLONNÉ pochodzi z dawno zaginionego starożytnego rzemiosła. Podobnie jak te luksusowe niestandardowe mundury, które były przekazywane od stulecia, tylko przez naleganie na użycie antycznej koronki, której nie można już produkować w dużym okresie przemysłowym, może ona naprawdę odzwierciedlać duchową esencję projektanta. Dlatego w pewnym sensie każdy emaliowany zegarek PAILLONNÉ jest prawdziwym zegarkiem „antycznym”, który stanowi idealne połączenie tradycyjnego rzemiosła i nowoczesnej technologii, a cenne i cenne modele muszą być uwzględnione Cenna osoba o wymagających oczach.

Pokrętło z emaliowanym złotem i godziną
Petite Heure Minute Paillonnée
J005033240
Bordeaux czerwony „Grande Feu”
Wielkie otwarcie Paillonnée Emaliowana tarcza
18-karatowe czerwone złoto
68-godzinny automatyczny ruch
Średnica 43 mm
Limitowana edycja 1

Pokrętło z emaliowanym złotem i godziną
Petite Heure Minute Paillonnée
J005034257
Niebieski „Grande Feu”
Wielkie otwarcie Paillonnée Emaliowana tarcza
18-karatowe białe złoto
68-godzinna rezerwa chodu
Samozwijający się ruch
Średnica 43 mm
Limitowana edycja 8 sztuk
Sugerowana cena detaliczna: 359,000 RMB