Hublot Gratuluje Realowi Madryt Wygrania Jedenastego Trofeum Ligi Mistrzów

28 maja 2016 r. Dwie drużyny z tego samego kraju i tego samego miasta rywalizowały o najwyższy honor Klubu Europejskiego w Mediolanie we Włoszech, a ostatecznie Real Madryt wygrał rzut karny przeciwko Atletico Madryt. Jako oficjalny partner Ligi Mistrzów Hublot gratuluje Realowi Madrytu zdobycia trofeum 11. Ligi Mistrzów w historii drużyny. Ta gra również potwierdziła i umocniła wyjątkową pozycję Hublot w świecie futbolu.

   Dzisiejsze słynne chronografy Hublot pojawiają się również na boisku, są używane przez czwartych urzędników do wskazania czasu przestoju i informacji o wymianie zawodnika. Od czasu wprowadzenia na Mistrzostwa Europy w 2008 roku zegarki Hublot stały się podstawową cechą najważniejszych wydarzeń piłkarskich. Chronografy Hublot mają wyjątkowy wygląd i mogą być indywidualnie zaprojektowane zgodnie ze stylem każdej gry.

   Aby uczcić intensywne partnerstwo z Ligą Mistrzów UEFA, Hublot z dumą wprowadza na rynek nowy zegarek z chronografem wstecznym BigBangUnico, oficjalny zegarek autoryzowany przez to wydarzenie. Nowy zegarek jest wyposażony w legendarny mechanizm wstecznego chronografu Hublot Unico, ograniczony do 100 sztuk. Zegarek został zaprojektowany w klasycznym kolorze UEFA Champions League Midnight Blue, ma czarną ceramiczną kopertę o średnicy 45 mm, niebieską skórę aligatora wyłożoną naturalną gumą i białe przeszycia.

Zegarek mechaniczny z chronografem tylko do piłki nożnej
   Ruch HUB1261 jest wyraźnie widoczny przez szafirową obudowę z wygrawerowanym logo UEFA Champions League ™. Mechanizm wyprodukowany przez UNICO jest wyposażony w opatentowany moduł podwójnego retrogradacji, który ułatwia wykonanie pomiaru czasu gry w piłkę nożną. Zegarek może osiągnąć 45 minut w przerwie, łącznie z dogrywką, w sumie 60 minut. Centralne okno chronografu ma wskazówki sekund i minut, które przesuwają się po łuku między pozycjami godziny 10 i 2. Przycisk pozycji godziny drugiej aktywuje mechanizm podwójnego cofania, który przesuwa wskazówkę sekundową do znaku 60 sekund, a następnie szybko przeskakuje z powrotem do 0, aby kontynuować liczenie, a wskazówka minutowa przesuwa się, aby zapisać odpowiedni czas. Centralne okno pokazuje trwający etap (1 – pierwsza połowa, 1/2 przerwy w połowie, 2 – druga połowa, END – koniec gry). Czas lokalny jest wyświetlany w oknie o godzinie 6.