Cartier Drive De Cartier Zegarek 2016 Sihh

Zapalony, niezależny i elegancki, taki jest styl Drive mężczyzn. Trzymając się swojej wyjątkowej postawy i sposobu myślenia, zna prawdziwą sztukę życia. Pod spokojnym wyglądem ukryta jest delikatna i szlachetna dusza. Wolność to jego wrodzony charakter.

 Wie, jak doceniać dobre rzeczy i jak się nimi cieszyć. Zegarek jest dla niego prawdziwym przedstawieniem samego siebie, a nie symbolem statusu. Podobnie jak manipulowanie samochodem, był zafascynowany eleganckim gestem gry na zegarku.

 Mówi się, że jest koneserem, który ma wyostrzone zmysły, by uchwycić zmarszczki, subtelne zmiany połysku oraz starannie złożone mankiety lub kołnierze. Od wewnątrz na zewnątrz podziwiaj każdy wyjątkowy szczegół, emanujący niepowtarzalnym urokiem. W oczach Jinghonga jego uwagę przyciągnęła równowaga szerokiej obudowy zegarka Drive de Cartier i ostrych linii?

 Ten styl pracy, z futerałem w kształcie poduszki, podkreśla wyjątkową i niezapomnianą osobowość.
 Zegarki Drive de Cartier, dedykowane mężczyznom pasjonującym się życiem, kontynuują pisanie legendarnego rozdziału zegarków Cartier.
Seria DRIVE DE CARTIER
 Zegarki Drive de Cartier mają szeroką gamę stylów, pokazując niepowtarzalny styl. Obudowa jest wykonana z różowego złota lub stali nierdzewnej i ma czarną, szarą lub białą tarczę giloszową z cyframi rzymskimi i dłońmi w kształcie miecza. Cartier 1904 MC warsztat poprawił ruch przez przezroczystą obudowę z powrotem na pierwszy rzut oka. Ten ruch ma dwie wersje: ruch MC 1904-PS z wyświetlaczem minut, małą sekundą i funkcją wyświetlania daty; ruch MC 1904-FU z podwójną strefą czasową, wyświetlaczem dnia i nocy, dużym kalendarzem i funkcją małych sekund.

 Ponadto zegarek Drive de Cartier wypuścił również wysokiej klasy model, wyposażony w pływający mechanizm tourbillon 9452 MC, który zdobył „Poinçon de Genève” (znak jakości Genewy).

Źródło inspiracji
 Giloszowa tarcza, okrągłe lusterko łukowe, mała tarcza sekundowa o godzinie 6, przypominająca rygiel korona przypominająca grill wlotowy samochodu … Kreatywna inspiracja Cartiera została zainspirowana kształtem antycznego samochodu i Eleganckie i proste linie dodają niepowtarzalnego uroku temu nowemu zegarkowi.

 Ten zegarek został stworzony dla koneserów doskonałości w zegarmistrzowstwie. Boki obudowy są szlifowane, a przód i tył są polerowane na wysoki połysk. Efekt matowy powiększa objętość o solidnej fakturze, a polerowanie lustrzane dodaje delikatnego i eleganckiego temperamentu.
 Szerokie radiany i ostre linie tworzą wyjątkową osobowość, prezentując elegancję i nowoczesny styl oraz łącząc styl Cartiera.
Unikalny i złożony mechanizm
 Zegarek drive de Cartier jest wyposażony w trzy wyjątkowe ruchy: model małej sekundy jest wyposażony w mechanizm MC 1904-PS, modele o małych komplikacjach są wyposażone w mechanizm MC 1904-FU, a zaawansowane modele zegarków są wyposażone w mechanizm 9452 MC.

 Wszystkie trzy ruchy narodziły się w Cartier Watch Workshop. Mechanizm MC z 1904 roku narodził się w 2010 roku i jest jednym z pierwszych samodzielnie zaprojektowanych, zaprojektowanych, opracowanych i zmontowanych przez Cartier Watch Workshop. Szczegóły dopracowania szczegółów ruchu MC z 1904 roku pokazują surowe standardy ruchów karty: mostek i wahadło są ozdobione Côtes de Genève, a górna część śruby jest wypolerowana. To arcydzieło o wielkości 11½ centymetrów jest wyposażone w podwójną lufę, która utrzymuje stałą prędkość sprężyny i koła lufy, aby zapewnić stabilną funkcję pomiaru czasu. Ma również wyrafinowany system regulacji, który może odpowiednio regulować ruch, aby ruch był dokładny.

 Mechanizm MC 1904-FU narodził się w 2014 r., Wyposażony w wsteczną strefę czasową drugiej strefy czasowej, wyświetlacz dnia i nocy, duży kalendarz i małą funkcję sekundową; wszystkie złożone funkcje można łatwo kontrolować za pomocą korony. Ten ruch mieści się w niewielkiej komplikacji zegarka Drive de Cartier. Jako świetny zegarek, pływający tourbillon Drive de Cartier jest wyposażony w mechaniczny mechanizm ręcznego nawijania 9452 MC. Zegarek ten został nagrodzony „Poinçon de Genève” (pieczęć premium Genewy) i został zmontowany i debugowany w warsztacie zegarmistrzowskim Cartiera „Poinçon de Genève” (pieczęć premium Genewy) w centrum Genewy. Warsztaty znajdują się na drugim piętrze butiku Cartier przy 35 Rhone Street w Genewie. Nowy zegarek jest zgodny z bardzo surowymi standardami Haute Horlogerie, co świadczy o wyjątkowej sile karty graficznej w tej dziedzinie.