Błękitne Niebo Poleca Dwa Nowe Zegarki Emilion

Na tegorocznych targach zegarków w Bazylei zobaczyliśmy wiele nowych zegarków i odkryliśmy, że wiele marek nie tylko dokonało wielkich innowacji technologicznych, ale także odrobiło pracę domową w kolorze. Błękitne niebo jest zdecydowanie zegarem tego roku. Jeden z najważniejszych kolorów na wystawie: dziś Watch House poleca wszystkim dwa zegarki Emilion z niebieskimi kolorami głównymi.

Skrzydła czasu Emilion 60.1156.G.4.97.9

Obejrzyj serię: Skrzydła czasu
Rodzaj ruchu: maszyny automatyczne
Materiał obudowy: stal nierdzewna
Materiał paska: Jedwab
Średnica koperty: 35,5 mm
Krajowa cena publiczna: 7900 ¥
Obejrzyj szczegóły: 08.1169.G.6.AW.98.6

Obejrzyj serię: Seria Challenger
Rodzaj ruchu: maszyny automatyczne
Materiał obudowy: stal nierdzewna
Materiał paska: stal nierdzewna
Średnica koperty: 42 mm
Krajowa cena publiczna: 200 11200 ¥
Obejrzyj szczegóły: Deep to najgłębsza część rowu Mariana na Pacyfiku, około 10 916 metrów głębokości, a także najgłębsza część oceanów na świecie i najgłębsza powierzchnia. Ciśnienie na tej głębokości jest 1100 razy większe niż ciśnienie na poziomie morza. Jak sama nazwa wskazuje, jest to zegarek sportowy z koncepcją nurkowania. Różnica między tym zegarkiem a innymi zegarkami do nurkowania polega na tym, że jego konstrukcja jest prosta i zwięzła, podkreślając elegancję męstwa, pokazując eleganckie podejście mężczyzn i styl życia, który jest elastyczny i elastyczny. Obudowa ze stali nierdzewnej z ceramiczną lub stalową ramką, jednokierunkowa spiralna ramka przeciwnie do ruchu wskazówek zegara służy do wykonywania funkcji pomiaru czasu i podwójnego czasu. Konstrukcja DNA marki „Time Wing” na uszy jest schludna i hojna, emanuje pięknem silnego ruchu i silnej męskości, a mimowolna czerwona spryt i skok do korony sprawiają, że jego sportowe osiągi i temperament biznesowy Skrupulatna elegancja zegarków Amy Long uzupełnia się nawzajem.

Podsumowując: niebieski jest bardzo czysty i zwykle przypomina ocean, niebo, wodę i wszechświat. Czysty błękit wyraża rodzaj piękna, spokoju, racjonalności, spokoju i rozległości. Ze względu na spokojną, błękitną naturę oraz racjonalny i dokładny wizerunek wiele marek wprowadziło na rynek zegarki w niebieskich odcieniach, które są również mile widziane przez wszystkich.