Ateny Wprowadzają Na Rynek Limitowany Zegarek Z Podwójną Strefą Czasową Na Wydarzenie Jachtowe

Ulysse Nardin, jako sponsor Monako Yacht Show 2011, wprowadził na czas tego jachtu zegarek o ograniczonym czasie z podwójną strefą czasową. Zegarek jest głównie niebieski, co podkreśla czystość i głębokość oceanu, a ograniczona ilość 100 sztuk sprawia, że ​​ten charakterystyczny zegarek z podwójną strefą czasową jest bardzo cenny.

 Ramka zegarka wykonana jest z niebieskiej ceramiki, która może emanować uroczym granatowym światłem. Jaśniejsza niebieska tarcza ma promienistą fakturę na pierścieniu zewnętrznym, z dużymi cyframi rzymskimi o przesadnych kształtach. Wewnętrzny pierścień tarczy wykonany jest z matowej faktury, dzięki czemu cała tarcza jest bardziej warstwowa. Jednocześnie ma wszystkie typowe cechy zegarka z podwójną strefą czasową w Atenach.

 Duże okno kalendarza zegarka znajduje się na godzinie 2 na tarczy, a mała druga tarcza z nadrukowanym logo Monaco Yacht Show znajduje się na godzinie 6 na tarczy. Lokalne okno godziny sterowane przyciskami pozycji godziny 10 i godziny 8 znajduje się na zegarku o godzinie 9.
 Pasek do zegarka jest wykonany z niebieskiej skóry aligatora. Średnica 43 mm, wodoodporność 100 m. Obudowa ze stali nierdzewnej jest wyposażona w automatyczny mechanizm UN-24 z 42-godzinną rezerwą mocy.