60-letnia Grammy Music Awards Zaprosiła 17-letnią Yi Yi Qianxi

Nagrody Grammy w 2018 roku przyszły wcześniej niż w poprzednich latach i prawdopodobnie nie mogą się doczekać, aby świętować ich 60. urodziny. W ten sposób nazywamy Grammy „babcią”. Każdego roku Grammy, czy to „konkurs walki” na czerwonym dywanie, czy nominacje, nagrody i eskorty, może skłonić ludzi do dyskusji na tematy. I przed obecną ceremonią rozdania nagród Grammy, powiedziano, że Yi Xi Qianxi otrzymał oficjalne zaproszenie do wzięcia udziału w ceremonii. Stał się także jedyną chińską gwiazdą zaproszoną do Grammy w 2018 roku i najmłodszą z zaproszonych wcześniej chińskich gwiazd.

Yi Xi Qianxi udał się do Grammy
 Yi Yan Qianxi dał nam dobry wynik na początku roku: musimy wiedzieć, że ma on tylko 17 lat i nadal jest licealistą w swoim życiu. Jako jedyna chińska gwiazda zaproszona w tym roku, wyczucie mody i ostrość mody Yi Qian Qianxi są nadal bardzo wysokie.

Yi Xi Qianxi ma na sobie biały zegarek Chanel J12

 
 Post-00s to grupa nastolatków, którzy dorastają. Kiedy lata 80-te weszły w kryzys w średnim wieku, post-90 zaczęły się łysy i „przeszły na bramę buddyjską”. Położyliśmy nową uwagę na post-00. Są młodsi i bardziej energiczni. Wydają się mieć nieograniczone możliwości, które są unikalne dla młodych ludzi. W 2017 roku widzieliśmy więcej możliwości w Yi Xi Qianxi. Rok po wybuchu zasobów mody pojawił się na okładkach dużych magazynów. Jego „Senior Face, Story Eyes” zdobyło kolejny głos „Cioci Fan” i „Siostry Fan”. Yi Xi Qianxi w życiu lubi również nosić różne rodzaje zegarków w zależności od okazji.

Seria pilotażowa Yi Yi Qian Xi Dai Zhenli (model: 29.2430.679 / 21.C753)

Seria pilotażowa Yi Yi Qian Xi Dai Zhenli (model: 29.2430.679 / 21.C753)

Yi Yi Qianxi nosi zegarek Cartier Santos

Yi Xi Qianxi ma na sobie serię Tag Heuer Carrera

 Watch House donosi również o wschodzącej gwiazdce w branży zegarków – „Właśnie skończył 17 lat, ma wielki potencjał, aby stać się wschodzącą gwiazdą w kręgu obserwacyjnym”

Yi Qian Qianxi na Grammy Awards Red Carpet
 
Pojawienie się tegorocznego Grammy Yi Qian Qianxi na czerwonym dywanie faktycznie reprezentuje międzynarodowe uznanie chińskich idoli młodego pokolenia. Patrząc na to z tej perspektywy, coraz więcej ludzi jest świadomych energii, jaką może im wnieść młode pokolenie. Oczywiście wciąż jest wiele rzeczy do nauczenia się o młodych idolach, takich jak Yi Xi Qianxi Na tej imprezie rozdania nagród Grammy nie tylko Yi Yi Qian Xi świeci w naszych oczach.

Lady Gaga

Lady Gaga Grammy Awards Ceremony Look Wygląd czerwonego dywanu
 Przez długi czas wrażenie Lady Gagi na nas jest nieco odstępcze, nawet wiele osób nie może jej zrozumieć, czy to ze stylu muzycznego, czy ze stroju. Ale ludzie, którzy od dawna nie śledzą Gagi, muszą być zaskoczeni, że wyblakła swój przesadzony makijaż i kostiumy, takie piękne!

 
 Podczas tegorocznej gali rozdania nagród Grammy Lady Gaga ponownie wystąpi gościnnie przez cztery kolejne lata, podczas której wręczone zostaną dwie nagrody – najlepszy piosenkarz pop i najlepszy album pop. I śpiewał gorące single „Joanne” i „Million Reasons”.

Rihanna i Kendrick Lamar zdobywają 60. nagrodę Grammy za najlepszą współpracę rapową

Rihanna i Kendrick Lamar

Rihanna występuje podczas tej nagrody Grammy
 Oprócz gagi Rihanna, „supermodelka” „supermodelka”, wygrała także 60. nagrodę Grammy za najlepszą współpracę z raperem Kendricka Lamara. Wiesz, że Rihanna nawet nie opuściła czerwonego dywanu. To także 9. Grammy otrzymane przez Rihannę.

Brat Mars Bruno Mars
 Największym zwycięzcą tegorocznej nagrody Grammy jest „Brat Mars” Bruno Mars, w którym można łatwo znaleźć siedem nominowanych nagród, w tym ciężkie nagrody albumowe, takie jak album roku i piosenka roku. Nowa kochanie Laimei.

Kendrick Lamar i Jay-z
 Oprócz Marsa Grammy zmieściła Grammy i naszego Kendricka
Lamar, spośród siedmiu nominowanych nagród, zdobył także najlepszy występ rapowy, najlepszą piosenkę rapową, najlepszy teledysk z utworem „HUMBLE”, najlepszy album rapowy z albumem „DAMN” oraz najlepszą współpracę z Rihanną. Jest pięć nagród w konkursie na najlepszą piosenkę rapową.

Lana Del Rey

Beyoncé

Camila Cabello i Anna Kendrick

Miley Cyrus

Bruno Mars
 Na koniec wyślę wam 60. Grammy Red Carpet i wiodące mapy bitowe kawy podczas ceremonii wręczenia nagród (niektóre zdjęcia pochodzą z Internetu). Trochę żałuję, że z powodu wydania albumu Mold nie uczestniczył w tym roku w siatce. Laimei. Jeśli masz pleśń, tegoroczna Grammy będzie czymś więcej.